EN

Hakkımızda

Hakkımızda

SAMM AJANS &  DANIŞMANLIK  EĞİTİM  firması olarak  ; Bodrum  merkezli Yurt dışındaki iş ortaklarımızla birlikte işletmelere danışmanlık, belgelendirme, eğitim, tanıtım hizmetleri ,menejerlik , organizasyon hizmetleri ,Yurt içi , Yurt dışı çalışma izinleri ,vatandaşlık ,   İkamet ve oturum izinleri ile ilgili ,  Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmekteyiz.

Turizmde yaklaşık 20 yıllık insan kaynaklarına dayalı mesleki tecrübelerimizden yola çıkarak doğru insanları, doğru işlerde istihdam ederek; bir başka ifadeyle, iş için gerekli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip kişileri seçmek ve bunları kendilerine en uygun birimlere ya da departmanlara yerleştirmek,İnsanların performanslarına uygun şekilde işde yükselmelerini sağlamak,Çalışanları takdir ve motive etmek; organizasyonda çalışanlar üzerinde de demotive edici faktörleri ortadan kaldırmaktayız.

Samm Ajansın  Temel Amacı; Sektörün en büyüğü olmanın yanı sıra; hizmet verdiğimiz tüm firmaların ve her çalışanımızın çok değerli olduğunu benimseyerek, insan odaklı yaklaşımımızla doğru ve kaliteli hizmeti sunmaktır.İşletmemizin bugüne kadar ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir

. Firmamız Bodrum, Marmaris ,Fethiye,Kuşadası,Didim,Çeşme,İzmir ,Antalya  gibi turizm bölgelerinde   faaliyet gösteren işletmelere ;

*Ağırlıklı Kırgızıstan,Azerbeycan,Nepal,Çin,Tayland,Özbekistan.Ukrayna,Rusya, Bosna Hersek , Makedonya ,Kosava ,gibi bir çok ülkeden işletmelere personel tedariği  ve çalışma izinleri sağlamaktayız.

*Türkiye den yutdışında bulanan partnerlerimiz vasıtasıyla Amerika ,Kanada ,Avusturalya , Katar,Umman,Dubai ,Rusya ,Cezayir ,Fas,Tunus gibi ülkere nitelikli personel göndermekteyiz.

*Tur operatörü işlemleri, stajyer öğrenci işlemleri, ikamet izni işlemleri , vatandaşlık ve yabancılarla ilgili diğer konularda destek vermekteyiz.

* Gerek Ev Hizmetlerinde gerek ise çocuk bakıcılığı konusunda da nitelikli işinde uzman referanslı  çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

* Küçük ölçekli işletmelerin İnsan kaynakları planlamasını ve bordro  & özlük , teşvik  işlemlerini tarafımızca gerçekleştirmek

*Sanat ve spor dünyasına Türkiye ve Yurtdışı ortaklarımızla menejerlik hizmetleri sunmaktayız

*Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, Konser, Festival, Açılış, Outdoor Etkinlikler, vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektörün öncü firmaları ile çalışmış kişiler ile oluşturduğumuz uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

*Ceo , Genel Müdür ve Diğer Kadrolarımızla şirketinizin bütçe norm kadro satış ve karlılık oranlarını belirleyip tüm süreçlerinizi yönetiyoruz .Yılsonu karlılık rakamlarınızın keyfini çıkarın